gratis wifi

Zijn jij en je smartphone onafscheidelijk? Dan hebben wij goed nieuws voor jou. Vanaf nu surf je op zeven locaties in onze gemeente op ons gratis wifinetwerk. Zo heb jij het wereldwijde web gratis in je broekzak.

Gemeente Schilde kreeg daarvoor een subsidie van 15.000 euro binnen het Europese WiFi4EU-project. Dat wil alle Europese burgers toegang geven tot draadloos internet op openbare plaatsen. Uiteraard kun je niet alleen gratis surfen met je smartphone, maar met elk draagbaar toestel.

Waar kun je gratis surfen in Schilde?

  • ’t Parkske, Turnhoutsebaan 204
  • Jeugdhuis Pagode, Turnhoutsebaan 279
  • Parking Werf 44, Schoolstraat 44
  • Uitleendienst Schilde, Eugeen Dierckxlaan 23
  • Kerkplein en begraafplaats Schilde

Waar kun je gratis surfen in ‘s-Gravenwezel?

  • Lodewijk De Vochtplein
  • Scoutswezel, Gillès de Pélichylei 30A

Hoe kun je gratis surfen?

  • STAP 1: Selecteer bij de wifi-instellingen in de lijst de netwerknaam: WIFI4EU
  • STAP 2: Je wordt vervolgens omgeleid naar een website. Accepteer de voorwaarden en het privacybeleid en klik op ‘accept and connect’.
  • STAP 3: Veel surfplezier!
Wist je dat er in onze gemeente al sinds 2006 gratis internet aanwezig is in een aantal gemeentelijke gebouwen via onze Schilde_hotspot? Je kunt er gebruik van maken in onder andere het gemeentehuis, het Dorpshuis, Werf 44, GLS de Wingerd, het sociaal huis, Molenerf, kinderdagverblijf Het Appeltje en ’t Wezelke en Digidak. Dit doe je door simpelweg bij je wifi-instellingen op je draagbaar toestel de netwerknaam ‘Schilde_Hotspot’ te selecteren.